Koupelna

Koupelna je sice nejmenší, ale možná nejsložitější místností v každém bytě.

Koupelny ve starých zástavbách většinou doslova volají po rekonstrukci. Nevábný vzhled, opotřebované příslušenství, oprýskaná vana, plíšeň. To vše nás může ve staré koupelně potkat. V takovém případě se nový, či stávající majitel povětšinou rozhodne pro zvelebení koupelny a zrekonstruuje ji.

Co lze získat rekonstrukcí koupelny? Vybouráním jádra se většinou získá prostor navíc, protože mezi panely a konstrukcí jádra zbytečně zůstávají nevyužité centimetry. Ač jde v součtu jen o získané čtvereční centimetry, v malém prostoru překvapí konečným efektem. Nezanedbatelnou výhodou kompletní rekonstrukce je i zisk nových rozvodů vody i elektřiny.

Tvář a celkovou náladu koupelny bezpochyby ztvárňuje obklad. I tady se projevují různé módní trendy, kde vedou mozaiky a obklady s listelami.
Výběr sanity je skutečně obrovský a každý si určitě přijde na své. Jediné, co majitele omezuje je velikost koupelny.

Za posledních deset let se také mocně rozmohl design umyvadel. V moderních koupelnách nalezneme, umyvadla zapuštěná do desky, spojení dřeva a keramiky, nebo naopak umyvadla z jednoho kusu, která jsou jednoduchá na údržbu. Záležet bychom si měli dát na výběru nábytku a doplňků, které by měly být vybrány podle kvality materiálu, nikoliv podle ceny. V koupelně je dosti vlhko, takže materiály musí být vodě odolné. Vlhkost koupelny může pozitivně ovlivnit přítomnost okna, kudy mohou odejít páry a tak, pokud máme tu možnost, neměli bychom váhat a v koupelně okno postavit.

Koupelny jsou místem relaxace a odpočinku a proto klademe důraz na velikost a vybavení prostoru. Koupelny, které známe z malých panelákových bytů, kam se vešla vana, umyvadlo, jedno malé zrdcadlo a umělohmotná polička jsou již minulostí. Koupelny jsou velmi důležitou součástí našeho bydlení a trávíme v nich mnoho času. Koupelny by měly být pohodlné a příjemné. Každý z nás má jiný vkus, požadavky na pohodlí a proto i koupelny každého z nás budou jiné.

Vzhled koupelny je bezpochyby odrazem vkusu, povahy a životního stylu majitele.

I takhle může vypadat vaše nová koupelna, stačí si jen vybrat...., v případě zájmu nás kontaktujte.

Nezávaznou cenovou nabídku vyhotovíme dle konkrétních požadavků a finančních možnostech zákazníka.