Montáž plastových oken a dveří

Stav oken v bytových domech často nevyhovuje už po deseti či patnácti letech. Někdy je na vině použitý materiál, jindy špatné stavební provedení nebo zanedbaná údržba. A pak přichází téměř hamletovská otázka: nikoliv být, či nebýt, ale měnit, nebo neměnit?

Hlavní důvody pro výměnu oken? Funkční, estetické, únik tepla či hlučnost pronikající z ulice do místností. Okna a dveře se také běžně mění při všech větších rekonstrukcích bytů a domů.

Dnes nabízená okna mají nesrovnatelně vyšší užitné vlastnosti než okna dodávaná před 15 a více lety. A protože většina domů a bytů byla postavena více než před 20 let, okna bývá nutné vyměnit velmi často.

Ačkoliv lze vypočítat a změřit, kolik ušetříte za topení nebo klimatizování při výměně oken, uvědomte si, že nová okna vám přinesou i mnohem lepší užitné vlastnosti, bezvadnou funkčnost, pohodlí a estetickou kvalitu. Jistě oceníte například otevírání i sklápění okna jednou kličkou a stejnou nastavení mikroventilace. Klička může být navíc uzamykatelná, okno lze vybavit dětskou pojistku, aby je malý capart sám neotevřel. Zejména v paneláku oceníte, že není nutné okna rozšroubovávat a sešroubovávat. Moderní okna se omývají pouze zevnitř a zvenku - prostor mezi skly je hermeticky uzavřen. Mezi oblíbené doplňky patří omezovač otevírání křídel, který aretuje otevřené křídlo v nastavené poloze; závětrná pojistka na balkónových dveřích, jež udrží křídlo balkónových dveří v zavřené poloze při otevřené poloze kliky a podobně.

Okna do značné míry ovlivňují estetické působení celého domu. Nejvíce působí tvarem a barvou svého rámu a křídel.Výsledný dojem umocňuje barva povrchu. Barevná okna působí originálním a svěžím dojmem. Je nepochybné, že právě barevnost oken podstatně ovlivňuje celkový výraz stavby.

Výměna stávajících oken a dveří za nová plastová okna a dveře je finančně velmi výhodné.

Nová okna vám přivezeme a ty stará odvezeme na skládku. Provedeme zaměření a zajistíme výrobu nových oken za nejlepší cenu. Provedeme demontáž starých oken, výměnu nových plastových oken, zednické zapravení a následný hrubý úklid.

Nezávaznou cenovou nabídku vyhotovíme dle konkrétních požadavků a finančních možnostech zákazníka.